Valgresultat fra studentparlamentsvalget

Valgresultat fra studentparlamentsvalget

Her er resultatet fra høstens valg til Studentparlamentet og fakultets og avdelingsstyrene:

 

Fakultet for helse- og idrettsvitenskap

Studentparlamentet     Fakultetssstyret
1.faste representant: Silje Linnerud 1.faste representant:  Silje Linnerud
2.faste representant: Mari Gjørv   2.faste representant:  Mari Gjørv
3.faste representant: Ingvild Andresen   1.vararepresentant:  Ingvild Andresen
1.vararepresentant:   Nora Irgens 2.vararepresentant: Nora Irgens

 

Fakultet for teknologi og realfag

Studentparlamentet:   Fakultetssstyret:
1.faste representant: Thomas Fauskanger   1.faste representant: Thomas Fauskanger
2.faste representant: Ida-Marie Solli  2.faste representant:Ida – Marie Solli

3.faste representant: Kim Richard Henden Klem

1.vararepresentant: Kim Richard Henden Klem
1.vararepresentant: Nicolai Staurvik 2.vararepresentant: Barea Maham Naseem

2.vararepresentant: Barea Maham Naseem

 

 

Fakultet for humaniora og pedagogikk

Studentparlamentet: Fakultetssstyret:
1.faste representant: Marit Grimsrud 1.faste representant: Marit Grimsrud
2.faste representant: Tom Børge Belsaas 2.faste representant: Tom Børge Belsaas
3.faste representant: Karoline R.Nøstdal 1.vararepresentant: Karoline R.Nøstdal
1.vararepresentant: Oda Haukeland   2.vararepresentant: Rolf Bjarne Larsen
2.vararepresentant: Rolf Bjarne Larsen  
3.vararepresentant: Erika Ramona Erdos      

 

Fakultet for økonomi og samfunnsvitenskap

Studentparlamentet:   Fakultetssstyret:
1.faste representant: Linn Marie Førde 1.faste representant: Mats Blystad
2.faste representant: Stephen Kaumba 2.faste representant: Linn Marie Førde
3.faste representant: Amna Drace 1.vararepresentant: Stephen Kaumba
4.faste resentant: Carl Edvard W.Raastad 2.vararepresentant: Amna Drace
1.vararepresentant: Katja Kålheim  
2.vararepresentant: Christoffer Hamre  
3.vararepresentant: Ida Øybekk Neess  
4.vararepresentant: Ole Håvard Seland  

 

Fakultet for kunstfag

Studentparlamentet: Fakultetsstyret:
1.faste representant: Øystein Flemmen 1.faste representant: Øystein Flemmen
2.faste representant: Helene Oestreich 2.faste representant:Helene Oestreich

 

Avdeling for lærerutdanning

 Studentparlamentet:  Avdelingsstyret:
 1.faste representant: Tine Borg    1.faste representant: Tine Borge
 2.faste representant: Camilla Myrland    2.faste representant: Per Helge Silseth
 3.faste representant: Inga Marie Hortemo  3.faste represeentant: Camilla Myrland
 1.vararepresentant: Per Helge Silseth  1.vararepresentant: Inga Marie Hortemo

          

No comments